- PHILIPS

Цена
€334 11 / 653 46 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Philips Series 7000 HR7962 - Kitchen machine - 1000 W - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Kitchen machine |
| Functionalities | Kneader, mixer, beater, whipper |
| Bowl Capacity | 5.5 litres |
| Bowl Material | Stainless steel |
| Speed Settings Qty | 8 |
| Colour | Black |
| Additional Features | Auto shut-off |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Control Elements | Dial |
| Type | Digital |
| Speed Settings | Presets |
| Pulse Function | Yes |
| Miscellaneous | |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Product Material | Metal, plastic |
| Included Attachments | Dough hook, whisk attachment, beater |
| Also Included | Splashguard |
| Power | |
| Power Consumption | 1000 W |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 36 cm |
| Depth | 17.6 cm |
| Height | 34.5 cm |
| Weight | 6.72 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Kitchen machine |
| Marketing Description | Take your baking to the next level with the Philips Kitchen Machine. Make expert-level dough in just 3 minutes. From breads to cakes, take inspiration from hundreds of recipes on the NutriU app and bake like a pro from your very first try. |
| Colour | Black |
| Speed Settings | Presets |
| Power Consumption | 1000 W |
| Warranty | 2 years |
| Dishwasher Safe | Removable parts |
| Width | 36 cm |
| Depth | 17.6 cm |
| Height | 34.5 cm |
| Weight | 6.72 kg |
| Control Elements | Dial |
| Type | Digital |
| Functionalities | Kneader, mixer, beater, whipper |
| Bowl Capacity | 5.5 litres |
| Bowl Material | Stainless steel |
| Speed Settings Qty | 8 |
| Additional Features | Auto shut-off |
| Product Material | Metal, plastic |
| Included Attachments | Dough hook, whisk attachment, beater |
| Also Included | Splashguard |
| Pulse Function | Yes |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стационарен |
| Мощност (W) | 1000 W |
| Степени на скорост (count) | 5 |
| Обем на купата (L) | 5.5 L |
| Пулс/Турбо функция | Да |
| Материал на купата | Неръждаема стомана |
| Брой приставки (count) | 3 |
| Планетарно движение | Да |
| Цвят | Сребрист |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Планетарен Миксер 1000W с метална купа 5.5L
Мощен 1000W мотор и планетарно движение осигуряват равномерно и старателно смесване на всички съставки. Голямата 5.5L купа от неръждаема стомана позволява приготвяне на големи количества – идеален за ентусиасти в печенето и домашни готвачи.
Ключови Предимства
- Планетарно действие — Бъркалката се върти около собствената си ос, докато рамото обикаля около купата, покривайки всяка точка за равномерно смесване.
- 1000W мотор — Справя се с тежки теста и гъсти смеси без спиране.
- 5.5L купа от неръждаема стомана — Издръжлива, лесна за почистване и достатъчно голяма за рецепти за цялото семейство.
- Няколко степени на скорост — Изберете от няколко скорости плюс пулсова функция за прецизен контрол.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000 W |
| Обем на купата | 5.5 L |
| Материал на купата | Неръждаема стомана |
| Планетарно движение | Да |
| Степени на скорост | 5 |
| Пулс функция | Да |
| Цвят | Сребрист |
Какво има в кутията
- PHILIPS Планетарен миксер HR7962/01
- 5.5L купа от неръждаема стомана
- Кука за тесто
- Бъркалка
- Тел за разбиване
- Предпазен капак
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













